Používaním stránky autodielyzorvan.sk súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií vrátane informácií o odstránení a zablokovaní  nájdete tu.   OK

Ochranná uhlíková lišta prahu piatych dverí BMW X4 F26 2014 -

2/49234

Nový

98,00 € s DPH

Profilovaný nerezový kryt prahu zadných dverí pre BMW X4 F26, r.v. 2014 ->

- Kvalitné spracovanie, žiadne ostré hrany
- Atraktívny leštený povrch
- Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
- Presné spracované pre konkrétne modely
- Balené v ochrannej fólii
- Jednoduchá inštalácia pomocou predinštalovanej 3M pásky
- Funkčný a elegantný doplnok pre

Dostupnosť: 7-14 dní

Viac detailov

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, vďaka čomu niektoré autá jednoducho vyniknú od ostatných? Je to vďaka štýlovým doplnkom, ktoré na prvý pohľad neviditeľné vytvárajú jednotný celok.

Jedným z takýchto doplnkov je kryt zadného nárazníka z uhlíkových vlákien, ktorý perfektne zapadne do exkluzívnej výbavy vášho automobilu. Prezrite si najnovšiu kolekciu obloženia zadného nárazníka z uhlíkových vlákien.

Materiál, z ktorého je vyrobený - originálne uhlíkové vlákno Carbon Fiber - je v súčasnosti najžiadanejším materiálom v oblasti automobilovej výroby. Vďaka tomu, že je uhlík päťkrát odolnejší ako oceľ s rovnakou hmotnosťou, používa sa okrem iného v letectve a motoristickom športe. Tieto lišty sú navyše vystužené vysoko kvalitnou živicou, ktorá im dodáva lesk a exkluzívny charakter. Vysoká odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu v kombinácii s neobvyklou štruktúrou a nadpriemernou životnosťou zaisťujú užitočnosť tohto prekrytia po celé roky.

1 products in category:

Najpredávanejšie

0,29 € 0,38 €
2,00 € 3,00 €
24,65 € 26,50 €

PayPal

Jedna zmluva,
jedna implementácia,
všetky banky