Cortanin F 250ml - odstraňovač hrdze

Derusto total gel K2 gélový odhrdzovač - 250ml

Kód:
1,95 €
S DPH
Najnižšia cena za posledných 90 dní bola 1,95 €
Množstvo

Rôzne klimatické podmienky spôsobujú, že karoséria vozidla hlavne staršieho začína na niektorých miestach hrdzavieť (korodovať). Niekde je to dosť viditeľné, je to neestetické, ale existuje pomoc v podobe výrobkov K2 DERUSTO TOTAL GEL a K2 DERUSTO PLUS, ktoré veľmi jednonoducho tieto miesta opravia.

Prvým takýmto výrobkom je DERUSTO TOTAL GEL – profesionálny výrobok najvyššej kvality v gelovej konzistencii má veľkú výhodu, že nesteká zo zvislých plôch. Je veľmi rýchly a účinný. Odstráni hrdzu zo všetkých kovových častí. Po jeho rozriedení s vodou sa môže veľmi výhodne použiť aj na odstránenie usadením z obkladov a sanitárnej armatúry.

POUŽITIE: Miesta zasiahnuté hrubou vrstvou hrdze je nutné odstrániť mechanicky napr. drôtenou kefou. Prípravok sa dá nanášať valčekom alebo štetcom. Po nanesení je nutné čakať.. Ak sú predmety málo hrdzavé, stačí počkať iba niekoľko minút. Pri veľmi skorodovaných povrchoch sa čakacia doba môže predĺžiť aj na 12 hodín. Na urýchlenie procesu stačí predmet natierať opätovne i niekoľko krát napr. štetcom alebo kefou. Po ukončení je nutné predmet premyť vysokým tlakom vody pre odstránenie zvyškov nečistôt a nechať vysušiť.

UPOZORNENIE: Produkt sa nesmie používať na pozinkované povrchy. Na povrchoch z gumy alebo plastu je nutné na malom neviditeľnom mieste urobiť skúšku jeho pôsobenia.

Novinka