Používaním stránky autodielyzorvan.sk súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií vrátane informácií o odstránení a zablokovaní  nájdete tu.   OK

Rezistor (Canbus) pre LED žiarovky 6Ohm 50W

02452

Nový

5,20 € s DPH

V niektorých motorových vozidlách vybavených systémom CANBUS môže spôsobiť namontovanie LED žiaroviek chybné hlásenie o poškodenej žiarovke na prístrojovej doske alebo rýchle blikanie smerových svetiel napriek tomu, že žiarovka LED je v poriadku. LED autožiarovka má menšiu spotrebu energie v porovnaní s bežnou žiarovkou. Toto systém CANBUS vyhodnotí ako stav keď je poškodená autožiarovka.

Viac detailov

Pre zabránenie takéhoto hlásenia CANBUS systému, alebo pre zabránenie rýchleho blikania smeroviek sa používa Eliminátor chybových hlásení Rezistor LED 12V do 50W paralelné pripojenie vhodného výkonového odporu, eliminátoru k LED žiarovke. CANbus LED eliminátor 12V 50W odpor, rezistor zabráni takémuto chybovému hláseniu a rýchlemu blikaniu smeroviek. Upozornenie: pokiaľ je eliminátor trvale pod napätím, môže sa odpor, rezistor zahrievať. Preto je vhodné ho umiestniť na kovový povrch!


Technické špecifikácie:
Odpor rezistora: 50W 6Ohm
Napätie: 12V alebo 24V
Kryt vyrobený z hliníka


Rozmery rezistora:
Dĺžka: 50 mm
Šírka: 16 mm
Výška: 15 mm

Vo vozidlách vybavených rozsiahlymi palubnými počítačmi môže výmena klasickej žiarovky za LED s niekoľkonásobne nižšou spotrebou viesť k tomu, že sa na palubnom počítači objaví hlásenie o vypálenej žiarovke. Riešením je použiť odpor, ktorý funguje ako umelá záťaž na oklamanie počítača.

Upozorňujeme, že tento typ filtra sa počas prevádzky zahrieva na vysoké teploty. Najlepšie je namontovať ho v bezprostrednej blízkosti iných kovových / hliníkových prvkov v blízkosti reflektora, ktorým bude odpor navyše schopný odvádzať teplotu.

Univerzálny LED CANBUS Rezistor 50W 6Ohm
2 konektory

14 products in category:

Najpredávanejšie

0,29 € 0,38 €
2,00 € 3,00 €
0,45 € 0,55 €
5,20 € 7,80 €
26,42 €

PayPal

Jedna zmluva,
jedna implementácia,
všetky banky