E-mail: info@autodielyzorvan.sk | E-shop: +421 907 264 058 | Predajna: +421 905 640 278
Kategórie
- Plastové lemy
- Ochranné nerezové lišty
- Medené brzdové trubky
- Bezpečnosť
- Čistenie a údržba
-
Elektrické
-
Antény a odrušovače
-
Autokáble
-
Čerpadlá na kvapaliny
-
Diaľkové ovládanie, centrál
-
Meniče napätia
-
Ventilátory do auta
-
Vysávače, rýchlovarné kanvice
-
Konektorové systémy
-
Konektory a káblové koncovky
-
Nabíjačky
-
Poistky - Puzdrá
-
Rozdvojky a zásuvky autozapaľovača
-
Rýchlospojky/Bužírky
-
Svorky na autobatériu
-
Zvukové signály
-
- Fólie/Clony na okná
- Náradie a dieľňa
- Osvetlenie
- Parkovací asistent
- Telefóny a multimédiá
- Vnútorná výbava
- Vonkajšia výbava
- Zabezpečenie nákladu
- Zimné doplnky

Eliminácia chýb CANBUS – Rezistor CANBUS účinne zabraňuje zobrazovaniu chýb vypálených žiaroviek na palubnej doske po inštalácii LED žiaroviek do vozidiel so systémom CANBUS.
Dostupnosť: 1-2 dni
Rezistor pre LED žiarovky CANBUS 3W 120Ω H7 AMiO-04088
Kód: 04088História ceny
Rezistor pre LED žiarovky CANBUS 3W 120Ω H7 AMiO-04088
Naša cenotvorba sa zakaždým riadi zásadami férovej ceny. Nehýbeme umelo cenami a nechvastáme sa prestrelenými percentami. Pri každom produkte vždy nájdete históriu ceny.
Eliminácia chýb CANBUS – Rezistor CANBUS účinne zabraňuje zobrazovaniu chýb vypálených žiaroviek na palubnej doske po inštalácii LED žiaroviek do vozidiel so systémom CANBUS.
Dostupnosť: 1-2 dni
Kompatibilita so žiarovkami H7 - Vybavené konektorom H7, ideálne pre svetlomety, hmlové svetlá a iné osvetľovacie body využívajúce tento štandard.
Vysoká účinnosť a odolnosť – Funguje na odpore 6Ω pri výkone 50W, čo zaisťuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach. Vyrobené z odolného plastu odolného voči vysokým teplotám.
Bezpečná inštalácia – Jednoduchá a rýchla inštalácia plug-and-play, bez potreby úpravy elektrického systému vozidla. Vďaka tomu je ideálnym riešením pre každého vodiča.
Všestrannosť použitia – Ideálne pre modernizáciu LED osvetlenia v osobných autách, dodávkach a iných vozidlách s 12V inštaláciou.
Rezistor CANBUS 6Ω 50W je spoľahlivým riešením pre používateľov, ktorí chcú upgradovať svoje osvetlenie na technológiu LED. Efektívne eliminuje blikanie a chyby zobrazované systémom CANBUS, čím zabezpečuje stabilnú prevádzku žiaroviek. Pevná konštrukcia a plastový obal zaisťujú bezpečné používanie a odolnosť voči vysokým teplotám.
Technické špecifikácie:
Odpor: 6Ω
Výkon: 50W
Typ konektora: zástrčka a zásuvka H7
Materiál: Teplotne odolný plast
Kompatibilita: 12V systémy CANBUS
Investujte do rezistora H7 CANBUS a vychutnajte si spoľahlivé LED osvetlenie vo vašom vozidle - bez chýb a rušení! 💡